PDB #34 – Q&A cz. 2

Ten odcinek jest drugim z serii dwóch podkastów Prawo dla Biznesu stanowiących Q&A. W tym odcinku pytania zadają mi: Joanna Golońska podkast Pogaducha, Ania Orowiecka-Stanisławska z firmy OroConcept, Krzysztof Kempiński z podkastu Porozmawiajmy o IT oraz Jerzy Rajkow – Krzywicki z podkastu BezEdycji.

Czytaj więcej

PDB #33 – Q&A cz. 1

Ten odcinek jest pierwszym z serii dwóch podkastów Prawo dla Biznesu stanowiących Q&A. W tym odcinku pytania zadają mi: Rafał Chojnowski blog Nieidealny, Paweł Kwiatkowski podcast Cały ten Biznes i Szymon Kwiatkowski blog Marketing Prawa i podcast Poza Prawem.

Czytaj więcej

PDB #32 – Prawa autorskie w Internecie (Kolbuszowa 2.0)

Ten odcinek podkastu jest zapisem wystąpienia radcy prawnego Piotra Kantorowskiego na konferencji Kolbuszowa 2.0 podczas której mówił on o prawach autorskich w Internecie. Jednocześnie zapraszamy na kolejną, już czwartą, edycję tej konferencji pt. “O internetach przy piwie”, na którą bilet można kupić tutaj: https://bit.ly/2sATogk.

Czytaj więcej

PDB #29 – Oznaczenie firmy, marki, produktu i usług

Z tego odcinka podkastu Prawo dla Biznesu dowiesz się jak nazwać swoją firmę, markę, produkt czy usługę, żeby w przyszłości, gdy oznaczenia te staną się już rozpoznawalne nie być zmuszonym do ich zmiany! Musisz wiedzieć, że mimo to, że w KRS czy CEIDG niemalże dowolnie możesz oznaczyć swoją firmę są przepisy, które jednak znacząco tę…

Czytaj więcej