Kamila Goryszewska
trenerka/coach/autorka podcastu ,,Słucham Gadam"

Miałam w głowie wiele przekonań dotyczących współpracy z prawnikami zanim poznałam Piotra Kantorowskiego z Kancelarii Prawnej Kantorowski, Głąb i Wspólnicy. Już na samym początku bardzo silnie poczułam, że prawnik to człowiek, który jest po mojej stronie i na to nakierowana jest jego wiedza i doświadczenie. Piotr ma też wyjątkową umiejętność tłumaczenia na język potoczny zawiłych…

Sławomir Wachta
Electro 5 Sp. z o.o. Sp.k.

Ogromnym plusem prawników Kancelarii jest to, że rozumieją biznes, w którym działamy co znacząco ułatwia nam szybką i sprawą komunikację. Kancelaria zajmuje się głównie windykacją naszych należności. Ponadto pomogli nam we wdrożeniu RODO oraz rejestracji znaków towarowych.

Bogusław Paśko
AL-STAL Sp. z o.o.

Z Kancelarią Prawną Kantorowski, Głąb i Wspólnicy współpracujemy już od niemal 5 lat i na przestrzeni tego okresu zawsze mogliśmy liczyć na ich szybką i merytoryczną pomoc. Kancelaria nie tylko weryfikuje umowy, które zawieramy kontrahentami, czy też obsługuje windykację naszych należności, ale dba także o to żeby również inne dziedziny naszego działania były w pełni…
czytaj więcej

Damian Lewandowicz
BrandUP!

Od Piotrka i Pawła dzieli mnie około 500 kilometrów, a mimo to mam wrażenie, jakbyśmy pracowali w tym samym biurowcu. Dzięki ich sprawnej kontaktowości i szybkości działania nasza współpraca online jest tak samo skuteczna i wygodna jakbyśmy pracowali „na żywo”. Doceniam też to, że dobrze rozumieją biznes i jego problemy.

Piotr Dominik
Huee Sp. z o.o.

Kancelaria Kantorowski, Głąb i Wspólnicy wyróżnia się na rynku dogłębnością analiz oraz starannością wykonywanych usług. Zakres wsparcia prawnego, który jest świadczony przez kancelarię jest idealnie dopasowany do potrzeb biznesowych przedsiębiorców. Od zagadnień związanych z prawem autorskim, niestandardowymi umowami wymagającymi znajomości rozwiązań w digitalu po solidną i klasyczną reprezentację. Kolejnym elementem, który wyróżnia kancelarię jest jej…
czytaj więcej

Szymon Kluba
HR Contact s.c.

Współpracuje z Kancelarią Prawną Kantorowski, Głąb i Wspólnicy Sp.k. od 3 lat. Korzystaliśmy podczas dotychczasowej współpracy z usług w zakresie opinii prawnych, tworzenia umów B2B, umów pracowniczych, tworzenia dokumentacji RODO oraz bieżących konsultacji. Wszystkie usługi Kancelarii charakteryzują się wysokim poziomem oraz szybkością realizacji. Kancelaria to rzetelny partner, który wspiera nas w każdej sytuacji wymagającej obsługi prawnej.

Tomasz Michno
Signum Pracownia Reklamy s.c.

Doświadczony i kompetentny zespół ekspertów Kancelarii prowadził sprawy sądowe oraz w wielu sytuacjach pomaga nam cenną radą. Bogata oferta i wszechstronność usług pozwala rozwijać kooperację na wielu płaszczyznach. Niejednokrotnie korzystaliśmy z usług windykacyjnych Kancelarii. Nasza wieloletnia współpraca tylko potwierdza zaufanie i niepodważalną efektywności w działaniu.

Marcin Rudzik
Brand Active Sp. z o.o.

Skorzystaliśmy w usługi rejestracji znaku towarowego i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsłużono nas od A do Z, tak jak tego oczekiwaliśmy. Radca Prawny Paweł Głąb był cierpliwy przy naszych pytaniach, telefonach i bardzo sumiennie rzeczowo odpowiadał. Przed samą rejestracją doradzili nam w wielu kwestiach oraz sprawdzili możliwości. Wszystko odbyło się w terminie i bardzo profesjonalnie!