ZASTRZEŻENIE ZNAKU TOWAROWEGO

Rejestracja znaku towarowego to najlepszy sposób na ochronę marki Twojej firmy. Zyskaj prestiż i przewagę nad konkurencją! Posiadamy bogate doświadczenie w rejestracji znaków towarowych, które gwarantuje Ci profesjonalne przeprowadzenie usługi rejestracji, obejmującej weryfikację znaku, zgłoszenie znaku oraz reprezentację w toku procedury rejestracyjnej.

JAK PRACUJEMY?

  • 1. Badanie znaku

    Badamy zdolność rejestrową Twojego znaku, w tym przede wszystkim sprawdzamy czy podobny znak towarowy nie został już zarejestrowany. Badanie przeprowadzamy w oparciu o krajowe, unijne i międzynarodowe bazy znaków towarowych.

  • 2. Przygotowanie wniosku

    Przygotowujemy komplet dokumentacji zgłoszeniowej. Pomagamy w wyborze klas towarów i usług dla których Twój znak ma być zastrzeżony oraz sporządzamy ich szczegółowy wykaz w oparciu o klasyfikację nicejską.

  • 3. Zgłoszenie i monitorowanie sprawy

    Zgłaszamy Twój znak towarowy w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej, a następnie sprawujemy monitoring nad sprawą i na bieżąco informujemy Cię o przebiegu procesu rejestracji.

POROZMAWIAJMY BEZPŁATNIE

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Wyślij

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby skontaktować się z Tobą.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy Sp.k. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Paweł Głąb

Radca prawny