SPORZĄDZANIE I AUDYT UMÓW

Umowy są nieodłączną częścią każdego biznesu. Prowadząc firmę każdego dnia zawierasz lub negocjujesz umowy z klientami, kontrahentami lub dostawcami usług. Niekiedy są to krótkie porozumienia, a czasem przybierają one formę kontraktów na kilkadziesiąt stron. Niezależnie od ich długości należyte zabezpieczenie interesów Twojej firmy wymaga wsparcia prawnego. Nasi specjaliści zagwarantują Ci bezpieczeństwo prawne w zawieranych przez Ciebie kontraktach, bez konieczności wychodzenia przez Ciebie z biura!

JAK PRACUJEMY?

  • 1. Omówienie głównych założeń

    Przed rozpoczęciem pracy nad umową, omawiamy z Tobą jej główne założenia. Naszym celem jest zastosowanie optymalnych dla Ciebie rozwiązań prawnych, ale również uwzględnienie Twoich oczekiwań co do umowy, co w najwyższym stopniu zapewni wykonywanie umowy w przyszłości w zgodzie z jej postanowieniami.

  • 2. Sporządzenie lub audyt umowy

    Niezależnie od tego czy zleciłeś nam opracowanie umowy, czy też audyt kontraktu otrzymanego przez Ciebie od kontrahenta naszym celem jest wprowadzenie postanowień, które w najwyższym stopniu zabezpieczą Twoje interesy, ewentualnie wyeliminowanie, w maksymalnym stopniu, tych które mogą stanowić zagrożenie dla Twojego biznesu.

  • 3. Negocjacje umowy

    Sporządzenie lub wykonanie audytu umowy to nie koniec naszej pracy. Jeżeli ustalenie treści poszczególnych postanowień umownych będzie wymagało negocjacji z Twoim kontrahentem możesz liczyć na naszą pomoc aż do momentu ustalenia przez strony ostatecznej treści umowy.

POROZMAWIAJMY BEZPŁATNIE

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Wyślij

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby skontaktować się z Tobą.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy Sp.k. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.