STAŁA OBSŁUGA PRAWNA ON-LINE

Nasi prawnicy mogą zapewnić Twojej firmie bieżące wsparcie prawne. Możesz korzystać z usług prawnych nie wychodząc ze swojego biura. Obecnie dostępne rozwiązania techniczne umożliwiają nam dostarczenie Ci pomocy prawnej w możliwie najkrótszym czasie, niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz. Korzystając ze stałej obsługi prawnej możesz mieć poczucie bezpieczeństwa prawnego bez względu na wyzwania jakie napotka Twoja firma w toku jej codziennej działalności. Przygotowaliśmy trzy pakiety godzinowe, do wykorzystania w ciągu 30 dni od dnia zakupu.

JAK PRACUJEMY?

  • 1. Miesięczny abonament

    Podstawą formą w jakiej możesz z nami współpracować jest korzystanie z miesięcznego abonamentu. W ramach abonamentu otrzymasz ustaloną liczbę godzin, dostosowaną do Twoich potrzeb oraz gwarancję niezmienności ceny za każdą godzinę pracy wykraczającą po za abonament. Rzecz jasna, informujemy Cie z wyprzedzeniem o każdym przypadku konieczności wykonywania pracy po za abonamentem.

  • 2. Pakiet godzin

    Jeżeli nie chcesz wiązać się z nami miesięcznym abonamentem optymalną formą rozliczeń dla Ciebie jest pakiet godzin. Z usług prawnych możesz wówczas korzystać wtedy kiedy Twoja firma tego rzeczywiście potrzebuje. Ponadto z góry znasz kwotę jaką przeznaczysz na usługi prawne.  Jednocześnie w ramach każdego pakietu otrzymasz gwarancję niezmienności ceny za godzinę naszej pracy, w przypadku gdy w okresie obowiązywania danego pakietu Twoje zapotrzebowanie na usługi prawne będzie większe niż wykupiony pakiet. Pakiet godzin możesz wykorzystać w ciągu 30 dni od dnia zakupu. Po tym okresie otrzymasz raport z zestawieniem wykonanych dla Ciebie czynności oraz czasu jaki poświęciliśmy na ich realizację.

  • 3. Pojedyncze zlecenie

    Jeżeli potrzeby prawne Twojej firmy nie wymagają bieżącego wsparcia prawnego, możesz korzystać z naszych usług na zasadzie pojedynczych zleceń. Przed zleceniem otrzymasz jego wycenę oraz planowany termin realizacji. Od Twojej decyzji wyłącznie zależy czy odpowiadają Ci proponowane warunki i czy chcesz skorzystać z naszych usług.

POROZMAWIAJMY BEZPŁATNIE

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Wyślij

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby skontaktować się z Tobą.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy Sp.k. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Paweł Głąb

Radca prawny