REJESTRACJA SPÓŁKI

Planujesz rozpoczęcie biznesu ze swoim wspólnikiem? Jednoosobowa działalność nie jest formą adekwatną dla Twojej firmy? A być może nie wiesz właśnie jaka forma prawna jest dla Ciebie najlepsza? Nie martw się! Nasi prawnicy pomogą Ci w wyborze optymalnej formuły działalności, dostosowanej do Twojego biznesu. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez całą procedurę zakładania spółki. Sporządzimy dla Ciebie umowę spółki, wnioski do Krajowego Rejestru Prawnego oraz zapewnimy wsparcie aż do momentu uzyskania wpisu do KRS.

JAK PRACUJEMY?

  • 1. Wybór optymalnej formy prawnej

    Nie wiesz jaka forma prawna jest najlepsza dla Twojego biznesu. Nie martw się, zostaw to naszym prawnikom. Zaproponujemy Cie rozwiązania prawne dostosowane do Twojej firmy. Zadbamy o ograniczenie Twojej odpowiedzialności, optymalne rozwiązania podatkowe oraz sprawne funkcjonowanie firmy w przyszłości.

  • 2. Opracowanie umowy spółki

    Przygotujemy dla Ciebie umowę spółki dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Zadbamy o rozwiązania, które w maksymalnym zakresie wyeliminują ryzyka prawne, które mogą pojawić się w toku działalności Twojej firmy.

  • 3. Rejestracja w KRS

    Przygotujemy dla Ciebie wnioski rejestracyjne do Krajowego Rejestru Sądowego. Zapewnimy Ci wsparcie w trakcie całego postępowania rejestracyjnego. Udzielone przez Ciebie pełnomocnictwo umożliwi nam reprezentację Ciebie przed sądem rejestrowym. Po wpisaniu spółki do KRS wyjaśnimy Ci dalsze kroki oraz przygotujemy niezbędne formularze zgłoszeniowe do Urzędu Skarbowego.

POROZMAWIAJMY BEZPŁATNIE

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Wyślij

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby skontaktować się z Tobą.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy Sp.k. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Piotr Kantorowski

Radca prawny