PRZEKSZTAŁCENIA

W trakcie prowadzenia działalności gospodarczej niejednokrotnie okazuje się, że forma prawna, która wybraliśmy na samym początku przestaje być adekwatna do skali naszego biznesu. To najlepszy moment, aby rozważyć przekształcenie. Nasi prawnicy przeprowadzą Cię przez ten proces. Pomogą również w doborze formy prawnej Twojej firmy, aby była ona najbardziej adekwatna dla Twoich potrzeb. Niezależnie od tego czy planujesz przekształcenie jednoosobowej działalności, czy też spółki zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie prawne.

JAK PRACUJEMY?

  • 1. Wybór formy prawnej

    Jeżeli podjąłeś decyzję o przekształceniu swojej działalności, kluczowym etapem jest wybór optymalnej formy prawnej. Przedstawimy Ci plusy i minusy każdego z rozwiązań i pomożemy w podjęciu decyzji co do kierunku rozwoju biznesu. Zaproponujemy Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązania prawne i podatkowe.

  • 2. Dokumentacja przekształceniowa

    Nasi prawnicy przygotują dla Ciebie komplet dokumentów niezbędnych do zainicjowania i przeprowadzenia procesu przekształcenia Twojej firmy. Opracujemy konieczne uchwały, plan przekształcenia i umowę spółki, która powstanie w wyniku przekształcenia.

  • 3. Zgłoszenie przekształcenia w KRS

    Po przygotowaniu kompletnej dokumentacji przekształceniowej opracujemy dla Cienie wnioski niezbędne do zgłoszenia przekształcenia w Krajowym Rejestrze Sądowym. Zapewnimy Ci wsparcie prawne w czasie całego postępowania rejestrowego w przedmiocie wpisu spółki powstałej w wyniku przekształcenia do KRS.

POROZMAWIAJMY BEZPŁATNIE

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Wyślij

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby skontaktować się z Tobą.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy Sp.k. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Piotr Kantorowski

Radca prawny