DOKUMENTACJA SKLEPU INTERNETOWEGO

Regulamin sklepu internetowego to podstawa działalności e-commerce. Regulamin jednak to nie wszystko! Oprócz regulaminu powinieneś posiadać dokumentację dotyczącą praw konsumentów, jak również ochrony ich danych osobowych. Obsłużyliśmy prawnie już ponad 100 sklepów internetowych, dlatego możemy opracować kompleksową, indywidualnie dostosowaną dokumentacje dla Twojego sklepu internetowego.

JAK PRACUJEMY?

  • 1. Regulamin sklepu internetowego

    Prawidłowo skonstruowany, pozbawiony klauzul niedozwolonych regulamin to podstawa działalności każdego sklepu internetowego. Zadbamy o to, żeby regulamin Twojego sklepu internetowego był dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i należycie zabezpieczał Twoje interesy, przy jednoczesnym poszanowaniu praw klientów.

  • 2. RODO i prawa konsumentów

    Zadbamy o to, żebyś zgodnie z prawem przetwarzał dane osobowe klientów. Opracujemy dla Ciebie politykę prywatności w ramach, których spełnisz wobec klientów wszystkie obowiązki informacyjne jakie nakładają na Ciebie przepisy. Ponadto stworzymy treść „chceckboxów”, które powinny być zamieszczone w formularzu zamówienia, formularzu założenia konta, formularzu kontaktowym, czy też formularzu zapisu do newslettera. Dodatkowo otrzymasz wzory pouczeń i oświadczeń wymaganych przez przepisy konsumenckie.

  • 3. Bieżące wsparcie prawne

    Wdrożenie dokumentacji w sklepie internetowym to jednak nie koniec. Zadbamy o Twój sklep internetowy i zapewnimy Ci bieżące wsparcie prawne. Pomożemy Ci w rozpatrywaniu reklamacji, zwrotów, jak również w rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych jakie pojawią się w toku działalności Twojego biznesu e-commerce.

POROZMAWIAJMY BEZPŁATNIE

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Wyślij

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby skontaktować się z Tobą.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy Sp.k. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Paweł Głąb

Radca prawny