Zapewnij ochronę swojej marki już teraz! Zarejestruj znak towarowy swojej firmy w Krakowie i zdobądź mocną przewagę nad konkurencją. Nie czekaj – zadbaj o bezpieczeństwo firmy rejestrując znak towarowy. Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy – odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe. 

Zastrzeżenie znaku towarowego Kraków – czym właściwie jest?

Co może być Twoim znakiem towarowym? Logo firmy lub produktu, pseudonim artystyczny, nazwa firmy czy nawet Twoje imię i nazwisko. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej marki, zanim ktoś inny to wykorzysta! Zastrzeżenie znaku towarowego Kraków to krok do sukcesu, ale przede wszystkim do bezpieczeństwa firmy. Nie ryzykuj – zarejestruj znak towarowy Kraków w Kancelarii Kantorowski, Głąb i wspólnicy.

Bezpieczeństwo marki, a rejestracja znaku towarowego Kraków 

Posiadasz swoją markę, jesteś właścicielem firmy w Krakowie, freelancerem czy blogerem? Rejestracja znaku towarowego Kraków dotyczy również Ciebie, jeśli zależy Ci na ochronie marki! W ten sposób konkurencja ani inne osoby postronne nie będą mogły bezkarnie wykorzystywać Twojego logo bądź innej formy znaku towarowego. Jesteś zainteresowany? Zapytaj o ofertę dla Ciebie!

Zapytaj o rejestracje znaku towarowego

    Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy Sp.k. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.