PRAWODLABIZNESU.EU

Prawo dla biznesu to projekt stworzony przez prawników Kancelarii Prawnej Kantorowski, Głąb i Wspólnicy.

Doświadczenie w pracy na rzecz klientów biznesowych, zamiłowanie do przedsiębiorczości oraz znajomość problemów z jakimi codziennie muszą borykać się osoby prowadzące firmę – to wszystko było dla nas inspiracją do stworzenia serwisu usług prawnych podążającego za dynamicznym światem biznesu.

Misją serwisu jest dostarczanie dedykowanych dla przedsiębiorców treści dotyczących obowiązujących przepisów prawa oraz świadczenie usług prawnych w sposób odpowiadający realiom rynku. Nie chodzi tutaj jedynie o pracę on-line, bo to nic innowacyjnego, ale o zagwarantowanie klientowi usługi prawnej na najwyższym poziomie, w możliwie najkrótszym terminie, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu klienta na kontakt z prawnikiem.

NASZE DOŚWIADCZENIE

RODO
E-commerce
Znaki towarowe
Przekształcenia

O PROJEKCIE

Naszym celem było stworzenie serwisu prawnego, z którego sami chcielibyśmy korzystać szukając wsparcia prawnego.

Chcemy dostarczać najbardziej aktualne informacje prawne, przydatne w codziennym prowadzeniu biznesu. W zakresie świadczonych usług, stawiamy na maksymalne zautomatyzowanie tych etapów współpracy z prawnikiem, które nie dotyczą bezpośrednio świadczenia pomocy prawnej, czyli kwestie pierwszego kontaktu, płatności itd. Wierzymy bowiem, że tylko indywidualne podejście może zapewnić usługi prawne na najwyższym poziomie.

Sukces Twojej firmy jest naszym sukcesem!

Paweł Głąb

Radca prawny
0
Specjalistów
0
Zadowolonych klientów
0
Wykonanych zleceń

NASI WYBRANI KLIENCI