Od Piotrka i Pawła dzieli mnie około 500 kilometrów, a mimo to mam wrażenie, jakbyśmy pracowali w tym samym biurowcu. Dzięki ich sprawnej kontaktowości i szybkości działania nasza współpraca online jest tak samo skuteczna i wygodna jakbyśmy pracowali „na żywo”. Doceniam też to, że dobrze rozumieją biznes i jego problemy.

Damian LewandowiczBrandUP!

Kancelaria Kantorowski, Głąb i Wspólnicy wyróżnia się na rynku dogłębnością analiz oraz starannością wykonywanych usług. Zakres wsparcia prawnego, który jest świadczony przez kancelarię jest idealnie dopasowany do potrzeb biznesowych przedsiębiorców. Od zagadnień związanych z prawem autorskim, niestandardowymi umowami wymagającymi znajomości rozwiązań w digitalu po solidną i klasyczną reprezentację. Kolejnym elementem, który wyróżnia kancelarię jest jej solidność w ramach powierzonych zleceń, mówiąc wprost – można zlecić im wyszczególnione zakresy działań, które będą autonomicznie prowadzone, bez angażowania osób z firmy. Ostatnim, ale wcale nie najmniej ważnym elementem odróżniającym kancelarię jest zaangażowanie w prowadzone tematy. Można być pewnym, że każdy temat będzie wszechstronnie prześwietlony, wszelkie ryzyka zostaną wyszczególnione na samym początku, a optymalne rozwiązania biorące pod uwagę racjonalność działania – wzięte pod uwagę.

Jeśli występuje idealne wyobrażenie współpracy z kancelarią prawną – to zespół Pana Piotra Kantorowskiego spełnia te oczekiwania z nawiązką. Szczerze rekomenduję współpracę.
czytaj więcej

Piotr DominikHuee Sp. z o.o.

Skorzystaliśmy w usługi rejestracji znaku towarowego i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsłużono nas od A do Z, tak jak tego oczekiwaliśmy. Radca Prawny Paweł Głąb był cierpliwy przy naszych pytaniach, telefonach i bardzo sumiennie rzeczowo odpowiadał. Przed samą rejestracją doradzili nam w wielu kwestiach oraz sprawdzili możliwości. Wszystko odbyło się w terminie i bardzo profesjonalnie!

Marcin RudzikBrand Active Sp. z o.o.